Tellimiskeskkond

Universalstein_1
universal1

Puhastusvahend Universal-Stein 650gr.

PDFPrindiE-post

Art nr: 015 Laoseis:
Hind:23,00 €
Hind (ilma km-ta): 19,17 €
Käibemaks: 3,83 €
Kaasas 2 svammi.
Kirjeldus

Meile kõigile meeldib, kui kodu on puhas ja korras. Universal-Stein  aitab meil kodu korras hoida ning on samal ajal ohutu meid ümbritsevale looduskeskkonnale. Selle mitmekülgse puhastusaine kõik saladused on peidus rohelises purgis. Kes on seda ainet korra kasutanud, ei taha hiljem enam ühtegi teist puhastusainet kasutada.

1980ndate alguses oli pagarina töötav Norbert Zielinsky tüdinenud söövitavate ja mürgiste puhastusainete kasutamisest oma tööstuses ja hakkas otsima alternatiivseid vahendeid. Aastate jooksul eksperimenteeris ta enda poolt tehtud uute ainetega, kasutades neid oma pagaritööstuse puhastamiseks, kuni viimaks 1984 aastal ta leidiski perfektse koostise oma looduslikule puhastusainele. Seebihelbed ja roheline seep andsid loodusliku puhastusjõu, imepeen poleersavi  eemaldas ilma kriimustamata isegi eriti visa mustuse, lisati ka natukene glütseriini vee tõrjumiseks ning lõpetuseks tilk sidruniõli, et anda Universal- Steinile värske lõhn.

Alguses segati seda toodet (keskkonnasõbralik, mittemürgine ja hapetevaba, täiesti biolagunev, fosfaatidevaba ja nahka kaitsev) 20 –liitrises kiirkeetjas köögipliidil ja Norberti abikaasa jagas selle väiksematesse mahutitesse. Kuna segu sisaldas ülivähe vett ja oli kasutusvalmilt kõva kui kivi, siis Zielinskyd ristisid oma saavutuse nimega Universal-Stein, mis saksa keeles tähendab „universaalne kivi“.

Alguses kasutasid nad seda ainet oma pagaritööstuses ja kodus. Seejärel tutvustasid nad seda kohalikus supermarketis ja see hakkas müüma nagu „soe sai“. Varsti pidi Norbert pühenduma saiade-leibade küpsetamise asemel hoopis Universal-Steini müügile kogu Saksamaal. Universal-Steini nimi ja logo registeeriti ametlikult kaubamärgina 15.novembril 1988.

Tänasel päeval töötab Zielinsky perefirmas 40 inimest. Viimase 25 aasta jooksul on müüdud kogu maailmas miljoneid purke – tähelepanuväärne saavutus toote kohta, mis alustas väikese küla supermarketist. Perefirma töötab pingsalt, et müüa oma loodussõbralikku puhastusainet erinevatel messidel Saksamaal, Austrias, Sveitsis. Lisaks müüakse toodet ka enam kui 20 erinevas riigis Euroopas ja Põhja- Ameerikas.

Inimesed, kes ei ole seda ainet ise kasutanud, ei usu, et üks aine saab olla nii universaalne. Siiski, see puhastab ja poleerib kroompindu, roostevaba terast, alumiiniumi, hõbedat, kulda, vaske, pronksi, tina, emailpindu, klaasi, akrüülpindu, plastmassi, puitu, keraamikat, PVC materjale, klaasfiibrit ja paljut muud ühe korraga. On tõestatud, et see on väga hea paadi ja haagissuvila puhastusvahend.Universal-Stein on saadaval kahes pakendis: 650 –ja 900- grammistes purkides.

Universal-Steinil on piiramatu säilivusaeg ja seda jätkub väga kauaks :  lihtsalt märja svammiga paar tõmmet üle Universal-Steini ja aine muutubki aktiivseks.

Zielinsky perele saadetud kirjad rahuolevatelt kasutajatelt räägivad enda eest. Kes ostab ühe korra Universal-Steini , ostab seda ka edaspidi. Mõnikord kasutatakse Universal-Steini kohtades, kus selle loojagi ei oskaks ette kujutada: hiljuti saatis üks restoraniomanik kirja, et ükski aine ei ole nii hästi kui Universal-Stein puhastanud tema kunsthammast.

Saksamaa tootjafirma kodulehekülg : www.universalstein.com

Kontaktid

Pesumati Trade OÜ

Peterburi tee 44 11415 Tallinn
Klienditeenindus: +372 606 0082
E-post: pood@pesumati.ee
Avatud: E-R 8.00-17.00